Naše oblíbené nástroje

Abychom se blíže seznámily, představujeme Vám software a služby, které nám pomáhají jak s tvorbou webových stránek, tak i naší společnou komunikací a podporou.
sluzby-nastroje
Hosting
Plug-iny
Bezpečnost
Komunikace
logo-wedos
Wedos
Největší hosting v ČR, který je díky poměru cena/výkon jedním z nejpoužívanějších v ČR. Po našich dlouhodobých zkušenostech jej můžeme jako základní webhosting a registrátor domén jedině doporučit. Pokud plánujete náročnější stránky, je možné si aktivovat za příplatek balíček No Limit Extra, který nabízí dvojnásobný výkon a každodenní zálohování oproti standardnímu balíčku.

Pokud jste se pro Wedos rozhodli, využijte 50% slevový kód při objednávce webhostingu.
Slevový kód: WN650CWUTH
logo-xysolution
XY individuální řešení
Nabízíme unikátní řešení na míru pro náročné aplikace a živé přenosy s vysokou návštěvností hostingu.
logo-oxygen
Oxygen Builder
Osvědčená aplikace pro grafické rozložení prvků a responzivní design přesně podle grafických předloh. Pro správné využívání této aplikace je rukou v ruce vhodná znalost HTML, kaskádových stylů, JavaScriptu a struktury WordPressu.
logo-wordpress
WordPress
Svobodný redakční open-source systém s integrovanými vlastnostmi pro jednoduchou správu obsahu jakémukoli uživateli s přihlašovacími údaji.
WordPress je jeden z nejvyužívanějších systémů a díky tomu je vyvíjen širokou komunitou uživateli po celém světě, kteří jej pravidelně aktualizují bezpečnostními prvky a novými funkcemi.
logo-google
Google
Nejpoužívanější vyhledávač na světě s integrovanými reklamními prvky.
Se správně napsanými texty, SEO optimalizací a optimalizovaným kódem s responzivním vzhledem, budou Vaše stránky umístěny Googlem na předních příčkách.
logo-matomo
Matomo
Námi oblíbená svobodná open-source služba, která zaznamenává a tvoří analýzy návštěvnosti vašeho webu.
Naše oblíbenost této alternativy Google Analytics spočívá především v ochraně uživatelských údajů a dat, kterých jste vlastníkem pouze vy, nikoliv třetí strany, které prodávají tato data dále pro reklamní účely a různé kampaně.
logo-elementor
Elementor
Druhý z námi oblíbených pagebuilderů, který nabízí širší spektrum vizuálních doplňků.
Bezpečnost
Bezpečnost a stabilita jsou pro naše projekty nejvyšší prioritou. Ať už se jedná o optimalizovaný kód, či pravidelné aktualizace bezpečnostních záplat a údržbu systému. Podrobnější detaily si však z bezpečnostních důvodů necháme pro sebe. :)
logo-zoom
Zoom
Aplikace, poskytující službu virtuálního meetingu / vzdálené konference, díky které se můžeme ve více lidech spojit na dálku a domluvit na postupech Vašeho projektu.
logo-skype
Skype
Jedna z prvních a nejznámějších telekomunikačních aplikací po internetu, kterou rádi využíváme pro spojení menšího počtu lidí.
logo-teamviewer
TeamViewer
Pokud si nevíte rady, potřebujete něco ukázat či nastavit, pomocí tohoto programu se k Vám vzdáleně připojíme a vyřešíme daný problém.
Při komunikaci si prosím stáhněte tento program, spusťte jej a sdělte nám ID a heslo, abychom se mohli připojit.

© 2020 webxy.cz
Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)

cloud-checklockcoglaptop-phonechevron-down